APARTMÁNY

RICHTROVI

  

Roubenka

Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí v roce 2018.Nově k dispozici jsou v podkroví čtyři dvoulůžkové ložnice.

Chalupa se nachází v srdci Českého ráje v obci Žďár. K dispozici je kuchyňka, obytná místnost(světnici), koupelna, čtyři dvoulůžkové ložnice.

Chalupa je umístěna na velké zahradě v blízkosti říčky Žehrovky.

K dispozici máte televizi a internet.

Přijeďte si užít klid a pohodu. Nejbližším okolí hrad Kost, údolí Plakánek, zámek Humprecht, skalní města, Drábské světničky, zřícenina hradu Valečov, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Sychrov. Nespočetné množství cyklotras.


Galerie

... Více ...

Apartmán Wellness I.

Plně zařízený apartmán se samostatným vchodem postavený v roce 2015 se nachází na samém začátku Českého ráje, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov.

Tento komfortní apartmán vám nabídne relaxační pobyt pro 6 osob. Ubytování je bezbariérové, k dispozici je hydromasážní wellness vana a infrasauna. Dále koupelna a WC, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 přistýlky, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, vysokorychlostní internet v každé místnosti, samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku – zahradě se nachází venkovní bazén 7,3x3,7,na břehu můžete na lehátkách vystavit tělo slunci. Pro ty aktivní nabízíme hřiště vhodné na badbinton, nohejbal, volejbal, dále dětské herní prvky. Po dlouhém dni můžete grilovat flákotu masa a spláchnout dobrým pivem z Českého ráje na vaší terase s posezením.

Večer se můžete zaposlouchat do žabího zpěvu z nedalekých rybníků a pohodlně se uložit k spánku na kvalitních matracích.

Pro Vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.


!!! Rezervace !!!

Galerie

... Více ...

Apartmán Wellness II.

Plně zařízený apartmán se samostatným vchodem postavený v roce 2015 se nachází na samém začátku Českého ráje, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov.

Tento rodinný apartmán je vhodný především pro rodinu s dětmi a to až pro 6 osob. K dispozici je 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, koupelna, WC, WIFI mini kavárna, vysokorychlostní internet. Samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku se nachází bazén a samozřejmostí je venkovní posezení s grilem nebo u ohniště. Pro vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.

 

 


!!! Rezervace  !!!

Galerie

... Více ...