APARTMÁNY

RICHTROVI

  

Apartmán Pelešany

Apartmán se nachází v srdci Českého ráje na Zlaté stezce, nedaleko města Turnov. 25 km jsou vzdálená města Jičín, Liberec a Mladá Boleslav. Celý apartmán obsahuje předsíň, koupelnu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí v horním patře. Součástí vybavení je kožená sedací souprava. Samozřejmostí je wifi v celém objektu. Kuchyň je vybavena chladničkou, mikrovlnnou troubou a elektrickým vařičem. 

V koupelně je sprchový kout a k zapůjčení fén. 

Děti mohou využít dětské hřiště na kterém naleznou skluzavku,houpačku,trampolínu nebo pískoviště.

V horkých měsících se můžete společně zchladit v bazénu a u venkovního posezení ogrilovat flákotu masa. 

 

 


!!! Rezervace !!!

Galerie

... Více ...

Apartmán Wellness I.

Plně zařízený apartmán se samostatným vchodem postavený v roce 2015 se nachází na samém začátku Českého ráje, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov.

Tento komfortní apartmán vám nabídne relaxační pobyt pro 6 osob. Ubytování je bezbariérové, k dispozici je hydromasážní wellness vana a infrasauna. Dále koupelna a WC, 2 dvoulůžkové ložnice, 2 přistýlky, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, vysokorychlostní internet v každé místnosti, samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku – zahradě se nachází venkovní bazén 7,3x3,7,na břehu můžete na lehátkách vystavit tělo slunci. Pro ty aktivní nabízíme hřiště vhodné na badbinton, nohejbal, volejbal, dále dětské herní prvky. Po dlouhém dni můžete grilovat flákotu masa a spláchnout dobrým pivem z Českého ráje na vaší terase s posezením.

Večer se můžete zaposlouchat do žabího zpěvu z nedalekých rybníků a pohodlně se uložit k spánku na kvalitních matracích.

Pro Vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.


!!! Rezervace !!!

Galerie

... Více ...

Apartmán Wellness II.

Plně zařízený apartmán se samostatným vchodem postavený v roce 2015 se nachází na samém začátku Českého ráje, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov.

Tento rodinný apartmán je vhodný především pro rodinu s dětmi a to až pro 6 osob. K dispozici je 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, koupelna, WC, WIFI mini kavárna, vysokorychlostní internet. Samozřejmostí je WIFI v celém objektu. Na oploceném pozemku se nachází bazén a samozřejmostí je venkovní posezení s grilem nebo u ohniště. Pro vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.

 

 


!!! Rezervace  !!!

Galerie

... Více ...